pixel
fashion model Modewijzer.com
Mode, Schoonheid, Kapsels & Make-up
 
Bookmark and Share
pixel
pixel
pixel
pixel







foto's van kapsels






haar producten online kopen!




pixel
Home  ›  Kort Haar

Korte kapsels voor 2008

De laatste jaren was bij de meeste kapsels sprake van erg lang en steil haar dat plat tegen het hoofd gestyled werd en recht naar beneden viel. Als afwisseling werden deze lange kapsels naar achter gedragen in een stevige knot en slordige paardenstaart. Bent u klaar voor iets anders, dan kunt u opteren voor het meest populaire korte kapsel voor 2008 en genieten van een kortere, makkelijk te creëren look.
 
Als u eens let op beroemdheden, dan zult u merken dat veel van de dames opdagen met korter haar met textuur. Sommigen zullen hun haar dragen zoals de casual look van Ellen Degeneres – een haast ruig, warrig kapsel dat past bij elke gezichtsvorm. Om deze look te hebben, hoeft u uw haar enkel tot net voorbij de oren te laten knippen met verschillende laagjes erin voor een maximum effect. U kunt uw korte haar dragen met een zijdelingse scheiding, met een pony over slechts één kant van uw voorhoofd – en ook die pony is gelaagd en ziet er lichtjes ruw uit!
 
Een andere populair kapsel voor 2008 voor kort haar is een variante op de tijdloze bobsnit. In plaats van de afgelikte bobs van de laatste jaren, zal de moderne look zorgen voor een slordiger uitzicht. De uiteinden van de bob – die reikt tot net onder de oren of net boven de schouder – kunnen gestyled worden op twee manieren: opvliegend of naar binnen vallend, of zoals we zullen zien bij veel beroemdheden, een combinatie van de twee stijlen! De meeste bobs zullen in 2008 niet het steile, klassieke uiterlijk hebben van vroeger; ze zullen in de plaats de natuurlijke golving van het haar tonen of zelfs losse krullen die in de nek eindigen in verschillende lengtes.
 
De korte kapsels hebben het voordeel dat u gewoon snel even met de vingers door het haar gaat en klaar bent om aan de dag te beginnen. Veel kappers raden aan om het haar om de twee dagen te wassen om maximum voordeel te halen uit de trend voor 2008.
 
Bekijk hoe u eruitziet met de recentste kapsels – bekijk kapsels op uw eigen opgeladen foto!
 
©Modewijzer.com
 
pixel







haar tools




Home                Site Map                Kapsels                Kapsels Software               Vraag & Antwoord               Contact               Links Uitwisselen               Privacy Verklaring               Disclaimer