
















|
 |
Collecties Lente Zomer 2009
Caraïbisch charisma van claire.dk Het modehuis claire.dk heeft een kenmerkende collectie gecreëerd vol vernieuwende, inspirerende ideeën en mooie vrouwelijke silhouetten. Het ontwerp wordt gekenmerkt door een onfeilbaar stijlgevoel dat verschillende creatieve combinaties toelaat van het drie-laagjes thema.
Een dromerige, natuurlijke lente 2009 van Peppercorn De stijl beweegt moeiteloos tussen twee prachtige looks – licht en vrouwelijk versus op safari geïnspireerde chic. De elegante, vrouwelijke silhouetten worden mooi geaccentueerd in de lange zomerjurken die een haast vloeiende omtrek creëren samen met de los zittende bloesjes en nauwe truien.
Multiplied door JBC en Girls from Omsk Mode gericht op meisjes van 12 tot 18 jaar met zowal vrouwelijke stukken als streetwear, met exclusieve prints. De collectie staat op zich maar kan ook gecombineerd worden met jeanswear.
Playlife – Lente/zomer 2009 De inspiratie voor de lente-/zomercollectie van Playlife zweeft tussen revival en vintage, tussen de authenticiteit van het verleden en de moderne creativiteit.
Sisley – Lente/zomer 2009 De nieuwe lente-/zomercollectie van Sisley dringt recht tot het hart door. Ze speelt met sensaties en emoties; ze zinspeelt op plaatsen, situaties en tijden, maar zonder het punt uit te werken.
Sora lente/zomer 2009 Dit seizoen speelt Sora helemaal in op de deep plunge. Het diepe decolleté is op een nonchalante manier aanwezig in truien met een watervalkraag die over fijne topjes gedragen worden. Satijnen jurken met een asymmetrische schouderpartij stralen een en al vrouwelijkheid uit.
United Colors of Benetton – Lente/zomer 2009 Een collectie vol verfijnde kleuren, bepalende stemmingen, details die nooit banaal zijn, stijlen die zorgvuldig geknipt en ontworpen zijn en steeds met een zuiver gevoel voor veranderende modes.
Verse – Lente/zomer 2009 De flowerpower van de zomer van de liefde, de bloemenprints uit de jaren 80 en de mondaine bohémiens, die in het bijzonder gevierd werden door Yves St Laurent – met een Marokkaanse toets – al deze trends zijn invloeden die het designteam van Verse voor de zomer van 2009 hebben geïnspireerd.
|
|
 |












|